Netradiční vánoční stromy

Vánoční strom je prosincovou dominantou většiny našich domovů. I v tomto případě lze ale popustit uzdu fantazii a místo tradičních vánočních stromů se pustit do odvážných realizací z různých materiálů. Jak může takový netradiční strom vypadat si představíme v dnešním článku.

vánoční strom
Zdroj: home-designing.com

Materiál? Knihy, jízdní kola i plechovky

Pokud vás už omrzely klasické jehličnaté vánoční stromky, které potkáváte na každém rohu, rozhlédněte se kolem sebe po materiálech, ze kterých by bylo možné tvar stromu vyhotovit. A rozhodně se nebojte zapojit fantazii. Hromadí se vám doma prázdné plechovky nebo plastové lahve? Lepší stavební materiál pro neobvyklý vánoční strom nenajdete. Neváhejte sáhnout ani po staré elektronice, se kterou můžete také dokázat zázraky. S barevnými světelnými řetězy pronikne vánoční atmosféra do vašeho interiéru sama.

vánoční strom

Vánoční strom trochu jinak

Pokud se nechcete pouštět do opravdu bláznivých podob vánoční stromu, sáhněte po materiálech jako je dřevo, pomocí kterého strom můžete vyrobit. Je na vás, zda zvolíte variantu nařezaných kusů dřeva, které poskládáte a upevníte na sebe. Dozdobit výsledný strom pak můžete již tradičními vánočními dekoracemi jako jsou svíčky, řetězy a baňky. Odpoutejte se od zaběhnuté představy o vánočních stromech a vyrobte si svůj jedinečný originál, který vám bude každý závidět. Čím nápaditější budete, tím bude váš vánoční strom zajímavější.

vánoční strom

vánoční strom

vánoční strom

vánoční strom

vánoční strom

vánoční strom

vánoční strom

vánoční strom
Zdroj: home-designing.com