Můj dům, můj hrad

Každý z nás chce mít dům či byt, do kterého se bude rád vracet, kam přijde načerpat energii a užít si klid a domácí pohodu. Najít takové bydlení se může zdát být snadným, avšak spoustě z nás stojí v cestě omezený rodinný rozpočet. Jak se s takovou situací vypořádat?

rezidence
Zdroj: sekyragroup.cz, rezidence Korunní

Kvalitní bydlení za nízkou cenu?

V současné době je trh s realitami natolik vyvinutý, že sehnat levné bydlení by neměl být sebemenší problém. Ten před námi naopak vyvstane v momentě, kdy nám byt, který jsme levně pořídili, začne být malý, a my se tak budeme poohlížet po nějakém prostornějším. V takovém případě pro nás bude dobrou volbou hypotéka, pomocí které si můžeme pořídit skutečně moderní byt v atraktivní lokalitě.

Bydlení v Praze na míru

Jednou z nejžádanějších lokalit je bezesporu Praha, do které ročně zamíří spousty nových zájemců o bydlení v hlavní městě. Ceny bytů v Praze se pochopitelně odvíjejí od mnoha faktorů. Těmi nejpodstatnějšími pochopitelně jsou cena a rozměry bytu. Dále je také potřeba si ujasnit, o jaký byt máme zájem. Někteří touží po luxusním sídle, jiným postačí skromnější bydlení se standardní výbavou. Důležitá je také lokalita, kterou si pro svůj byt vybereme. Ať už si vyberete jakékoliv bydlení v Praze, nemusíte se obávat špatné dopravní dostupnosti, jelikož ta je u většiny bytových jednotek více než skvělá.

Stěhujeme se do nového

Nabídka nových bytů v Praze je také velmi pestrá. Většinu projektů pokrývají developerské firmy, které se zabývají výstavbou nových bytových komplexů. Ty pak nabízejí k prodeji případným zájemcům o kvalitní a především moderní bydlení. V současné době je ve výstavbě celá řada nových bytových jednotek a většinu z nich si již můžete předem rezervovat. Novostavby Praha se nabízejí ve velmi atraktivních lokalitách. Standardními už jsou dnes i přilehlá dětská hřiště, parky, podzemní garáže a blízké obchody a restaurace. Mnohé byty navíc mají i vlastní balkony a terasy, odkud poskytují výhledy na jednotlivé části hlavního města. Výjimkou nejsou ani rezidence nad řekou Vltavou, které vám zajistí nejen romantické letní večery.

Luxus a bezpečí

Některé moderní projekty developerských společností dokonce nabízí rezidence s vlastní recepcí, kamerovým systémem a bezpečnostními vstupními dveřmi, aby tak zajistily skutečně co nejlepší pocit bezpečí svých klientům. K takovým bytovým jednotkám lze ve většině případů dokoupit i místo pro parkování v podzemních garážích či zahradu. To, že nabízejí nadstandardní vybavení a atraktivní místo s prestižní adresou je už samozřejmostí. Byty jsou co nejvíce přizpůsobeny budoucím obyvatelům, kteří si sami většinou mohou zvolit i některé materiály, které se při zařizování bytu použijí, jako jsou například obklady a dlažba.