Vychytávky do dětského pokoje

Trápí vás neustálý nepořádek v dětském pokoji a nevíte si rady s tím, jak mu předcházet? Zapomeňte na neustálé uklízení, díky kterému většinou máte stejně uklizeno jen na několik okamžiků. Pořiďte svému dítěti do dětského pokoje některého z šikovných pomocníků, kteří pomáhají udržovat pořádek permanentně.

dětský pokoj
Zdroj: architectureartdesigns.com

Zatočte s nepořádkem jednou provždy

Základem by měl být dostatek úložného prostoru. Vyhněte se však objemným krabicím, které lákají k tomu, aby do nich byly hračky bez rozmyslu naházeny. Přednost dejte raději krabicím s menšími rozměry, pomocí kterých můžete jednotlivé hračky přehledně roztřídit. Využít můžete i různých polic a výklenků, na kterých budou skvěle vypadat vystavené oblíbené hračky, například auta či panenky.

dětský pokoj

Praktické nápady do dětského pokoje

Skvělým pomocníkem by se pro vás mohla stát magnetická páska, kterou můžete upevnit na stěnu pokoje nebo kus nábytku. Pomocí pásky uchytíte vše, co k magnetu přilne, takže například dětská autíčka a podobně. Využít byste měli i volného prostoru nad dětským pracovním stolem. Sem pořiďte elegantní nástěnku a několik úchytů a přihrádek na psací potřeby. Ty tak nebudou zbytečně zabírat místo na desce stolu, ale přesto budou snadno dostupné a přehledně uložené. Neváhejte a inspirujte se i vy dalšímu skvělými nápady z našeho dnešního příspěvku.

dětský pokoj

dětský pokoj

dětský pokoj

dětský pokoj

dětský pokoj

dětský pokoj

dětský pokoj

dětský pokoj
Zdroj: architectureartdesigns.com