Reproduktory, které budou vašemu interiéru slušet

Pokud jste už zažili situaci, kdy stojíte v obchodě a nemůžete se rozhodnout, jaké reproduktory si pořídit do obývacího pokoje, aby do něj dokonale zapadli, pak jistě oceníte náš článek, který vám představí esteticky přímo dokonalé reproduktory, které budou slušet každému modernímu interiéru. Podívejte se na ně společně s námi.

reproduktory
Zdroj: home-designing.com

Moderní, ale i retro

každý z nás má v oblibě jiný styl a to je pochopitelně jedině dobře. V říši reproduktorů je zastoupeno hned několik stylů designu, a proto není problémek mezi nimi najít ten pravý, který by se hodit do vašeho interiéru. Reproduktor totiž nemusí nutně být jen technická hračka, kterou máte v místnosti spíše z praktických důvodů. Šikovný designér z něj totiž dokáže udělat navíc i skvělý interiérový doplněk, jak se můžete sami přesvědčit na fotografiích v tomto článku.

reproduktory

Nelíbí se vám reproduktor? Zamaskujte ho

Zní to jako něco nemyslitelného? Možná, ale věřte tomu, že je to v podstatě velmi snadné. Reproduktory totiž můžete zakoupit i vestavěné, takže se nebudou nijak lišit od zbytku vaší nábytkové stěny, kterou máte v obývacím pokoji. Navíc ale také můžete koupit reproduktory, u kterých není na první pohled znát, o jakou věc se to vlastně jedná. Mohou totiž připomínat květináč, stojan, dekorační vázu a podobně. Opravdu lze reproduktory v interiéru šikovně zamaskovat.

reproduktory

reproduktory

reproduktory

reproduktory

reproduktory

reproduktory

reproduktory
Zdroj: home-designing.com