Úžasné zvířecí domečky

Každá živá bytost by měla mít svůj domov a váš domácí mazlíček rozhodně není výjimkou. Ať už jste majiteli psa či kočky, rozhodně nebude na škodu, když se podíváte, jaká je nabídka moderních domečků a pelíšků pro vaše čtyřnohé kamarády. A že je z čeho vybírat!

pelíšky
Zdroj: digsdigs.com

Dům se vším všudy

Některé zvířecí domečky jsou věrnými replikami lidských obydlí, a právě díky tomu vypadají tak atraktivně. Váš mazlíček tak může doslova vlastnit malou vilku nebo domek. V nabídce je spousta možných provedení a to jak do interiéru, tak do venkovního prostředí. Nezáleží ani na tom, zda je váš pes malého nebo velkého vzrůstu, protože s pestré nabídky vyberete zvířecí domeček pro každého. Dopřejte svému psímu kamarádovi vlastní obydlí, které si jistě zamiluje. Vždy by totiž měl mít místo, kde najde klid a pohodlí.

pelíšky

Tak trochu jiný pelíšek

K výrobě zvířecích domečků se používá celá řada různých materiálů a to od kartonu, který je velmi oblíbený u koček, až po dřevo, plast či různé druhy textilií. Existuje ale také mnoho tvarů a provedení, které jsou vhodné do každého prostředí. Pokud hledáte elegantní pelíšek pro svého domácího mazlíčka, pak můžete načerpat inspiraci právě teď. Pelíšek, případně jakékoliv vlastní místo k odpočinku, by měl mít každý pes i kočka, takže neváhejte a pořiďte jim takové obydlí, které bude vaší domácnosti skvěle slušet.

pelíšky

pelíšky

pelíšky

pelíšky

pelíšky

pelíšky

pelíšky
Zdroj: digsdigs.com