Sklenice a hrníčky pro svěží jaro

Ať už trávíte slunečné jarní dny doma nebo na zahradě, jistě vám přijdou vhod různé nádoby na osvěžující nápoje. A protože k jaru neodmyslitelně patří pestré a veselé barvy, ani sklenice a hrníčky se bez nich neobejdou. A jaké jsou hlavní trendy letošního jara?

sklenice
Zdroj: decoist.com

Barvy a vzory hrají prim

Nejdůležitější je pochopitelně správná kombinace různých druhů sklenic a hrnků. Nejjednodušším způsobem je zakoupení rovnou kompletní sady daného stylu, kterou můžete ihned využívat. Nebojte se, že by konkrétní styl byl příliš monotónní a obyčejný. V sadě lze totiž zakoupit nejen různě zbarvené sklenice, ale také i ve více druhů tvarování a velikostí. Pak už jen stačí doplnit například pestrá brčka a koktejlové ozdoby a máte postaráno o nápadité a elegantní servírování během celého jara i léta.

sklenice

Na co si dát pozor

I když nápoje servírujete u sebe doma a není tak nutné přehnaně dbát na správný druh sklenic pro konkrétní nápoje, měli byste základy správného servírování znát. Víte, jaké skleničky jsou vhodné na bílé a červené víno či v čem správně servírovat whisky? Dobré je také vědět, do kterých nápojů můžeme přidat například lístky máty, plátek citronu či led. To vše by na našem jarním stole mělo najít své místo, abychom skutečně servírovali pití jako opravdoví mistři. Už víte, jaké sklenice a hrníčky budou zdobit váš stůl?

sklenice

hrníčky

sklenice

sklenice

sklenice

sklenice

sklenice

sklenice
Zdroj: decoist.com