V Praze 5 vyrůstají nové a nové developerské projekty

Chystáte se na koupi nového bytu a hledáte inspiraci? Realitní kanceláře, jejíchž hlavní náplní je prodej bytů v Praze, jsou doslova přeplněné luxusními katalogy developerů s překrásnými novými byty. Vybírat můžete nejen od těch nejmenším garsoniér po ohromné lofty, ale nyní si můžete vybírat byt i podle stylu.

byt fotogalerie
Zdroj: Bytysvet.cz

Nemovitostí na prodej roste

Poptávka po bytech v Praze stále roste a to nejenom z důvodů snížení cen realit, za které může mediálně neustupující ekonomická krize, ale i proto, že Praha nabízí více zajímavých pracovních příležitostí, než jiná města. Do metropole se tak stěhuje stále větší počet lidí, mnohdy i s rodinami, kteří zde mají zájem pěkné a trvalé bydlení. S důvěrou se obracejí na realitní kanceláře, které mají prodej bytů v Praze ve své specializaci a nechávají se unášet přehlídkou nepřeberného množství bytů, jež mají ve své nabídce.
Dnešní kupující hledají převážně ve vodách novostaveb. Potěšující zprávou jistě je, že Praha má opravdu co nabídnout a to hlavně zájemcům o nové byty.

Jak postupovat při výběru bytu

Při výběru nového bytu hrají velkou roli, nejenom lokalita ve které chceme bydlet, ale také zpracování a celkový vzhled nemovitosti. Na první pohled nás samozřejmě zaujme vnější architektura domu a upravenost jeho okolí. Developeři vědí že první dojem je nejdůležitější, a proto si dávají na vnějším vzhledu domu a úpravě jeho okolí velice záležet. Většinou se jedná o celý soubor bytových domů, který vytváří vkusné prostředí k bydlení a díky promyšleným květinovým a stromovým prvkům nabízí skvělý prostor k relaxaci. Některé projekty mají dokonce i své vlastní parky, nebo jsou v blízkosti nějakého parku postaveny. To jistě zajímá hlavně rodiny s dětmi, protože základním vybavením téměř všech městských parčíků bývají rozmanitá dětská hřiště a místa pro rodinné pikniky.
Velice lukrativní a také vyhledávanou pražskou lokalitou je např. Hostivař. Ceněnou dispozicí tohoto místa je nejenom výborná občanská vybavenost a snadná dostupnost kulturního i společenského vyžití, ale hlavně blízkost Hostivařské nádrže a ohromného udržovaného lesoparku.

Nové byty se také hojně staví i v centru Prahy. Nejzajímavější novostavby jsou bezesporu Nové byty Praha 5. Cenově dostupné byty a snadno dosažitelné centrum z nich dělá doslova klientský trhák desetiletí.

A co vy, milí čtenáři, také hledáte nový byt v Praze?