Polštáře s neuvěřitelným designem

Přemýšlíte, jaký dárek dát kolegovi z práce k narozeninám? A co takhle polštář ve tvaru notebooku nebo kancelářského šanonu? Pro gurmány jsou k dispozici sušenkové polštáře či cupcakes. Inspirujte se naším článkem, ve kterém najdete spoustu skvělých nápadů na polštáře s doslova neuvěřitelným designem.

polštář
Zdroj: architectureartdesigns.com

Nejen pro milovníky techniky

Jste závislí na počítači a nedáte dopustit na sociální sítě? Polštáře můžete sehnat i s logy jednotlivých webů. Určitě to bude pro vaše přátele skvělý dárek. Originálně vypadá i polštářové rádio nebo mp3 přehrávač. Výjimkou nejsou ani polštáře s designem dřeva, které jsou k nerozeznání od skutečného dřevěného špalku. Polštář ve tvaru chobotnice, robota, auta nebo kočky? V dnešní době existuje už i to.

polštář

Máte vlastní nápad? Realizujte ho!

Pokud chcete být opravdu originální a máte nápad na tvar nebo provedení polštáře, o kterém jste ještě neslyšeli, neváhejte a pusťte se do jeho výroby. Polštář ve tvaru oblíbeného zákusku bude přímo k nakousnutí! Nebojte se experimentů a pusťte se do šití nebo svůj nápad realizujte pomocí profesionálů, kteří vám poradí i s výběrem materiálu na váš polštář. Ať už si svůj výtvor necháte nebo doma nebo jej někomu darujete, buďte si jisti, že bude přitahovat pozornost každé návštěvy. Vždyť kdo by taky odolal pohledu na polštářovou zmrzlinu nebo sušenku?

polštář

polštář

polštář

polštář

polštář

polštář

polštář