Jak se bydlí v Praze na Novém Městě

Nové Město se rozprostírá na pravém břehu Vltavy a skrývá v sobě úžasnou atmosféru staré Prahy. Vznešené, historické stavby vás nutí prohlížet si je stále dokola a vychutnávat si prostředí, kde se pořád něco děje.

Nové Město 1

Čtvrť, kde je vše nadosah

Na Novém Městě, které již ve 14. století založil Karel IV. vás ohromí ruch centra i postranní poklidné uličky. V centru Prahy o rozloze 3,34 km² máte vše na dosah ruky. Na každém rohu lákají úžasné restaurace a kavárny, které v posledních letech vyrostly jako houby po dešti. Od Václavského náměstí přes Národní třídu až na Albertov můžete navštívit řadu menších butiků, které lemují ulice nebo se vydat na nákupy přímo do obchodních center.

Zabydlete se ve strategickém místě

Lokalita Nového Města je fantastickou a vyhledávanou městskou čtvrtí především pro svou dostupnost MHD. Hlavní síť tramvají a metra vám umožní dostat se pohodlně do všech koutů Prahy během několika minut. Novým Městem zároveň procházejí všechny tři linky metra a nachází se zde přestupný trojúhelník Můstek, Muzeum a Florenc. Strategické místo vám umožní cestovat v jakoukoli denní i noční hodinu bez výrazného omezení. A kdyby se vám náhodou nechtělo cestovat hromadnou dopravou, taxi seženete na každém rohu.

Nové Město 2

Kousek nebeského klidu uprostřed centra

Na Novém Městě najdete spoustu bytů, které jsou vhodné, jak k investici, tak k bydlení. V exkluzivní lokalitě na vás čekají menší byty i velké mezonety s terasou a pohledem do vnitrobloku. V jižní části obvodu leží rozsáhlý areál Nemocnice na Karlově náměstí a univerzitní botanická zahrada. Pro ty, kteří v rušeném centru města touží po příjemné procházce, zeleni a kousku klidu se nabízí úžasný park Ztracenka na Albertově, který nedávno prošel revitalizací z fondů Evropské Unie. Odsud získáte kouzelný pohled na červené střechy Prahy.

Nové Město 3

Chcete bydlet v Praze na Novém Městě? Prohlédněte si nabídku nemovitostí k pronájmu nebo k prodeji od realitní kanceláře Homesweethome.cz.