Nechte inteligentní zařízení pracovat za vás

Automatizace a usnadňování práce neuniklo ani naším domácnostem, a tak se nám do rukou dostaly také stroje jako jsou robotické vysavače a mopy, které nám usnadní úklidové práce. Ještě jste neslyšeli? Nahlédněte!

irobot
Foto: roboticky-vysavac.cz – iRobot Braava 380 Turbo

Robotický mop vám podlahu zamete u vyčistí

Pořízení robotického mopu vám přinese spoustu výhod. Tou nejzásadnější je skutečnost, že už se nebudete muset lámat hlavu s úklidem podlahy. To vám mop totiž zajistí sám. Vybrat si můžete z několika nastavení a to podle toho, zda chcete podlahu jen přetřít na sucho, tedy zamést, nebo na mokro. Ať už se rozhodnete jakkoliv, nemusíte pro samotný úklid udělat nic víc, než přístroj připravit a uvést do chodu. Pak se můžete jít věnovat jiným činnostem, mop bude totiž pracovat bez vás. To ovšem neznamená, že by mu hrozil například pád ze schodů nebo náraz do nějaké překážky. Pro takové případy je mop vybaven praktickými čidly, které mu v podobných katastrofách velmi snadno zabrání.

irobot
Foto: roboticky-vysavac.cz – iRobot Braava 380 Turbo

Šikovný pomocník do každé domácnosti

Robotický mop můžete využít na jakékoliv povrchy. Nezáleží na tom, zda doma máme převážně dlažbu nebo linoleum. Mop si skvěle poradí se všemi variantami použitého materiálu. Skvěle jeho funkce bude doplňovat i robotický vysavač, který vám pomůže odstranit nečistoty z koberců a jiných povrchů. Zbavte se prachu, popadaných vlasů a drobků snadno a bez námahy. Už nemusíte obětovat neskutečné množství času pro úklid domácnosti. Nechte stroje pracovat za vás.

irobot
Foto: roboticky-vysavac.cz – iRobot Braava 380 Turbo

Bez moderních prostředků se neobejdete

Chcete-li, aby byl úklid vaší domácnosti co nejefektivnější, neváhejte a investujte do robotických přístrojů, které vám to umožní. Na adrese www.roboticky-vysavac.cz si můžete prohlédnout jednotlivé typy robotického zařízení včetně jejich parametrů a fotografií. Pokud dáváte přednost vyzkoušení si produktů na vlastní oči, můžete využít možnosti vyzkoušení si jednotlivých výrobků. Vaše rozhodování pak bude velmi snadné. Myslet byste měli i na blížící se Vánoce, jelikož moderní stroje pro úklid domácnosti jistě uvítá i řada vašich přátel a známých. Pořiďte jim letos něco opravdu praktického a atraktivního.

irobot

irobot

irobot
Foto: roboticky-vysavac.cz – iRobot Braava 380 Turbo