Sdružení – Cech suché výstavby

Pokud hledáte pomoc při výstavbě, montáži, nebo hledáte informace o suché výstavbě, zaměřte se na Cech suché výstavby České republiky.

cechsv
Ilustrační foto, zdroj: homedit.com

Toto sdružení pomáhá všem realizátorům, ale také veřejnosti v orientování v těchto stavbách, které se staly populární.

Slovy Cechu: Naše sdružení zahrnuje 7 výrobců, 93 montážních firem, 5 prodejců, 4 výrobci komponentů a 12 středních škol. Dohromady nás tvoří 120 subjektů. Hlavním cílem CECHU je orientace a informovanost prostřednictvím médií. Také je cílem informovat veškeré dodavatele a výrobce.

Informovanost na prvním místě

Každým rokem se uskutečňují projekty, které jsou zpracovávány tímto sdružením. Například se jedná o přednášky, které jsou v několika českých městech. Tyto přednášky můžete navštívit například v Ostravě, Brně, Plzni nebo v Českých Budějovicích. Hlavní motivací je zamezení vzniklých problémů, které se vyskytují při výstavbě a realizaci suché výstavby. Může se jednat například o zamezení chyb, dohadů s dodavateli nebo investory, nebo zamezení zbytečného prodloužení výstavby. Sdružení je vydavatelem informačních článků, které vám názorně ukáží výhody suché výstavby. Hlavní myšlenkou je ukázat na ty výhody, které ostatní technologie nemají.

Cech se stal mimo jiné členem Profesní komory požární ochrany, Hospodářské komory v České republiky a Svazu podnikatelů ve stavebnictví. Více informací můžete hledat také na internetových stránkách www.cechsv.cz.