Těšíte se na Vánoce? Zkuste to letos trochu jinak!

Je léto, takže je čas myslet na Vánoce. Jen se na chvilku zastavte a zamyslete se nad tím, jak rychle čas utíká. Léto pomalu končí, podzim se přehoupne mrknutím oka a najednou tu bude prosinec a Vánoce se budou nemilosrdně blížit. Se zajímavými tipy, jak si můžete letošní Vánoce užít bez starostí i vy, přicházíme proto s dostatečným předstihem, díky kterým ušetříte.

zážitky na vánoce 2014
Foto: firmanazazitky.cz, Luxusní restaurace v Zátiší

Vánoční úklid proměňte v soutěž

Zajímavé je, že mnoha lidem se při vyslovení slova Vánoce nevybaví jako první pohoda a klid, ale shon a úklid. Právě vánoční úklid je noční můra, která obchází rodiny po celé České republice. Před Vánocemi je přece nutné vše uklidit, aby se to blýskalo. Zkuste to letos trochu jinak – udělejte z vánočního úklidu hru pro celou rodinu. Variant je mnoho. Můžete například měřit čas, za který jedna osoba umyje špinavé okno, čas, za který vysaje celý byt nebo utře prach. Na závěr si můžete rozdat medaile, které vytvoříte během pečení cukroví.

Nakupování nenechávejte na poslední chvíli

Mají-li Vánoce být skutečně svátky klidu a míru, nenechávejte nakupování na poslední chvíli. Udělejte si zásoby všeho potřebného a minimálně od 20. prosince si zakažte kamkoliv jezdit. To samé platí i o nákupu dárků. Právě díky jejich volbě může i vy z letošních Vánoc udělat ty, na které budete vzpomínat s láskou řadu let.

Co je trendy

Nekupuje doslova žádné ptákoviny. Ponožky, triko, lahvinku něčeho ostřejšího či pantofle už přece dostal každý. Zkuste to letos pojmout opravdu netradičně. Mezi nejpopulárnější vánoční dárky letos budou patřit zážitky.

thajská masáž pro dva
Foto: firmanazazitky.cz, thajská masáž pro dva

Čekat se nevyplácí

V tomto případě platí, že kdo dřív přijde, ten se baví lépe. O ty nejlepší zážitky je logicky největší zájem, takže kdy jindy s jejich nákupem začít, než právě teď. Letošní nabídka je super bohatá, takže si na své rozhodně může přijít každý. Na žebříčku popularity se již dlouhodobě drží zážitek v podobě tandemového seskoku. Skvělé je, že osoba, která bude seskok absolvovat, nemusí projít žádným zdlouhavým kurzem. Stačí se jen dostavit na letiště a nechat se spolu s instruktorem vynést do oblak. Tento dárek potěší ženy i muže. Mezi top nejlepšími se drží také zážitek v podobě jízdy legendárním terénním vozem Hummer. Určen je především pro pány, kteří milují adrenalinovou jízdu. Pokud chcete potěšit svého partnera či partnerku, vsaďte na zážitek v podobě společného pobytu. Vyrazit můžete třeba do pivních lázní a koupit můžete i VIP pobyty pro zamilované na kouzelném zámku. To už záleží jen a jen na vás.

TIP – na prodej těchto a dalších jedinečných nejen vánočních dárků se specializuje Firma na zážitky Allegria. Kompletní nabídku najdete na http://www.firmanazazitky.cz/

ubytování s večeří
Foto: firmanazazitky.cz, relaxace v oblacích s luxusní večeří – Corinthia hotel

Nenechávejte přípravy na Vánoce na poslední chvíli. Vše připravte a kupte ty nejbáječnější dárky, jedině tak se budete cítit opravdu skvěle. Takže s dostatečným předstihem: Přejeme šťastné a veselé!